Jesteśmy w finale!!!

Z sukcesem reprezentacja naszej szkoły zakończyła kolejny etap sztafetowych biegów przełajowych. Wygraliśmy półfinał wojewódzki! Teraz czekają nas zmagania w finale.

W składzie zwycięskiej drużyny znalazły się: Julia Bekus, Sandra Cendrowska i Paulina Rak z kl. VIIb szkoły podstawowej oraz Malwina Kopka, Gabriela Kowalczyk i Aleksandra Stupała z kl. II d gimnazjum. Opiekę nad zawodniczkami sprawuje Żaneta Trąbczyńska, nauczycielka wychowania fizycznego w SP nr 7. Półfinał wojewódzki sztafetowych biegów przełajowych odbył się 12 października br. w Lasku Aniołowskim. Biegaczki z naszej szkoły staną do dalszej rywalizacji w finale wojewódzkim w Rudzie Śląskiej. Serdecznie gratulujemy i życzymy im powodzenia!