Spotkanie Wojewody i Kuratora Oświaty z wolontariuszkami

spotkanie

W dniu 24 października 2017 r. w Sali Marmurowej Śląskiego Urzędu Wojewódzkiego w Katowicach odbyło się Spotkanie Wojewody Śląskiego i Śląskiego Kuratora Oświaty z laureatami Ogólnopolskiego Konkursu Ministra Edukacji Narodowej WOLONTARIUSZ ROKU. Rozstrzygnięcie konkursu miało miejsce 21 czerwca 2017 r.

W tej wyjątkowo miłej uroczystości uczestniczyła pani dyrektor J. Ziółkowska-Nowak, opiekun Klubu Młodego Wolontariusza pani A. Sitek oraz nasze absolwentki: Weronika Piotrowska, Kamila Mucha, Julia Rutkowska, Aleksandra Jasińska, Klaudia Caban i uczennice klasy III b: Oliwia Radecka, Julia Dawidowicz, Julia Markiewicz, Agnieszka Koryńska. Uczennice reprezentowały Klub Młodego Wolontariusza działający przy naszej szkole.

Wszystkim wolontariuszom życzymy, aby nadal dzielili się swoją wrażliwością, odwagą, życzliwością, dobrem, by nadal z potrzeby serca, z entuzjazmem podejmowali działania na rzecz drugiego człowieka.