Wystartowaliśmy w „Złotej Mili”

Uczniowie „Siódemki” wzięli udział w biegu ulicznym „Złota Mila”, który odbył się przy Placu Biegańskiego 8 września br. To inauguracja zmagań lekkoatletycznych SP nr 7 w roku szkolnym 2017/18.
Do rywalizacji stanęli biegacze z klasy IVb, VIIb szkoły podstawowej oraz IId gimnazjum. Trenowali pod opieką nauczycielek wychowania fizycznego:  Żanety Trąbczyńskiej, Marioli Sojdy oraz Beaty Heppner. W „Złotej Mili” wystartowało 60 zawodniczek i zawodników z naszej szkoły. Najlepiej z najmłodszych biegaczek spisały się: Martyna Cendrowska, Julia Trąbczyńska oraz Julia Rachwalik. Najlepiej z całej ekipy klasy VII zaprezentowały się: Sandra Cendrowska, zdobywając 11. miejsce i Julia Bekus zajmując 12. pozycję. Pośród gimnazjalistów najlepszą lokatę zajęła Ola Stupała, która wywalczyła 5. miejsce. Dobrze spisał się także Robert Błaszczak plasując się na 43. miejscu.
Wszyscy, którzy startowali w biegu wrócili do domu z medalami na szyi i uśmiechami.  Miejsca od 1. do 12. były nagradzane drobnymi upominkami.
Zawodnicy z „Siódemki” znakomicie rozpoczęli swoją lekkoatletyczną przygodę w tym roku szkolnym bardzo dobrze spisując się w tegorocznej „Złotej Mili”. Gratulujemy im udanego startu.