Oskar Krzyżak powołany do reprezentacji Polski!

Zawodnik Akademii Raków Oskar Krzyżak został powołany do reprezentacji Polski U-16, która zmierzy się w dwóch meczach sparingowych z drużyną Szkocji.
Zgrupowanie kadry prowadzonej przez trenera Przemysława Małeckiego odbędzie się w dniach 14-21 września w miejscowości Busko Zdrój. W tym czasie biało-czerwoni rozegrają dwa sparingi z reprezentacją Szkocji. Najpierw 18 września o 16.30 zagrają w Staszowie, a następnie 20 września o godzinie 12 w Busku Zdroju.
Oskar Krzyżak to zawodnik Akademii Raków, który ma za sobą powołania na konsultacje kadry U-15. Ostatnio nasz zawodnik występuje w drużynie rezerw RKS-u Raków, a także ma za sobą debiut w pierwszej drużynie, kiedy to w meczu sparingowym z Zagłębiem II Lubin częstochowianie zremisowali 1:1.

Czytaj więcej – link do strony RKS Roków